ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Старт масштабного "Покуття футбол фесту". Перші два матчі відбулися на Городенківщині та Коломийщині

У Королівці на полі змагалися збірні Печеніжина та Дебеславців, а на Городенківщині - Котиківка зустріла на своєму майданчику Стрільче. Матчі відбулися у рамках масштабного "Покуття футбол фест", який організував БФ "Покуття".

Зініціював проведення футбольного свята народний депутат Андрій Іванчук.

Окремо розіграють і квитки на зустріч з Андрієм Шевченком, який приїде в Коломию наприкінці турніру.

"Сьогодні ми відкриваємо турнір "Покуття футбол фест", який відбувається з ініціативи Андрія Іванчука. Ми як спортсмени дуже радо сприймаємо такі ініціативи і для команд, які змагатимуться в цьому турнірі,  - це дуже хороший стимул отримати головний приз та зустрітися з Андрієм Шевченком", - пояснив на відкритті чемпіонату виконавчий директор ФК "Покуття" Ігор Рубич.

У турнірі бере участь  8 кращих команд  Городенківщини та Коломийщини, по 4 з кожного району.  Спочатку футболісти приймають суперників вдома, а через тиждень -  поїдуть "в гості".

"Ми граємо футбол вже багато років. Ми вже старше покоління і граємо, аби показати молодшим, що є альтернатива проводженню часу за комп’ютером. Те, що БФ "Покуття" організував такі змагання – це дуже круто, ми зайвий раз можемо показати себе та подивитися на своїх суперників", - каже капітан команди Дебеславців Юрій Ткачук.

Свою мотивацію для участі в "Покуття футбол фесті" пояснили й на Городенківщині. Крім того, що спортивний дух мотивує до змагання, за словами капітана збірної Котиківки Івана Антошка, важливі й цінні призи, які гарантовані всім учасникам турніру.

 

"Грають приблизно однакові суперники, всі рівні. Футбольний чемпіонат – вже звичний для нашого району, а такий турнір – щось новеньке і всі беруть участь залюбки, адже цінні призи, які вручатимуть від БФ "Покуття", - це хороший стимул  для наших футболістів. Навіть комплекти футбольної форми, які вручатимуть просто за участь, вже дуже приємно".

У першому етапі змагання на Коломийщині перемогу здобула команда з Печеніжина, обігравши Дебеславці 3:0.  А на Городенківщині – Котиківка та Стрільче розійшлися з нічиєю – 1:1. Вже наступного тижня ці команди зустрінуться знову у матчі-відповіді. За результатами відбудеться півфінал у кожному районі, а у  фіналі зустрінуться дві команди, по одній з різних районів Покуття.

Загалом турнір триватиме 3 тижні. Після закінчення змагань ветерани футбольних клубів з Коломиї та  Городенки зіграють матчі з ветеранами футбольного клубу "Динамо".

За словами організаторів, на завершення "Покуття футбол фесту" до Коломиї приїде тренер збірної України з футболу Андрій Шевченко.