ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

На Прикарпатті провели в останню путь 22-річного “кіборга” Миколу Самака. ФОТО

В неділю, 10 липня, в останню путь провели десантника Миколу Самака. Як повідомляло "Дзеркало Коломиї", похорон героя відбувся у його рідному селі Баня-Березів, Косівського району.

samak

Микола Самак героїчно загинув при виконанні бойового завдання в Донецькому аеропорту. Смерть забрала Миколу 19 січня 2015 року, пише ГК.

nihto krim nas samak

Більше, ніж протягом року десантник був похований в місті Дніпро, як невідомий солдат. Протягом цього періоду організація ветеранів АТО “Вільному – Воля” робила все можливе і неможливе задля встановлення особи загиблого. За результатами чергової експертизи ДНК нарешті вдалося ідентифікувати особу загиблого героя.

самак1

Микола був стрільцем зенітно-ракетного взводу 3 батальйону 80 Десантно-Штурмової бригади.

Група, у складі якої був солдат, провозила до нового терміналу зенітну установку, яка була необхідна для зачистки верхніх поверхів будівлі від ворожої піхоти. В умовах недостатньої видимості та безперервних гранатометних обстрілів МТЛБ наших солдат згорів до тла. В той час Миколі не вдалося вийти із лап ворога живим, проте він завжди житиме в наших серцях.

Микола Самак

Побратими пам’ятають його як доброго сильного духом хлопця. Його душевна простота, вірність присязі та сумлінна служба завжди будуть прикладом для його бойових товаришів.