ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

На парафії архистратига Михаїла с. Богородичин Коломийської єпархії УГКЦ освятили новозбудовану дзвіницю та дзвони. ФОТО

5 листопада 2023 р. Б., на парафії арх. Михаїла с. Богородичин відбулася особлива подія – освячення новозбудованої дзвіниці та дзвонів. Чин освячення дзвіниці та архиєрейську Літургію очолив владика Петро Голіней, єпископ-помічник Коломийської єпархії у співслужінні з Отинійським протопресвітером митрофорним протоієреєм Василем Мельничуком, парохом о. Віталієм Попадюком, та численним духовенством Коломийської Єпархії.
Під час Святої Літургії священики сповідали, а вірні чисельно приступили до Св. Євхаристії.
Під час Архиєрейської Літургії єпископ Петро у своєму пастирському слові роздумував над євангельською притчею про багача й Лазаря.
«Господь хоче нам показати, що маючи багатство людина повинна пам’ятати, що вона не сама в цьому світі. Багатий має більшу відповідальність за те, щоби дбати за тих, хто цього багатства немає. Той, хто має велике майно повинен пам’ятати, що то не його цілковита власність. Варто пам’ятати, що хто багатіє для себе самого, не пам’ятаючи потреби іншого, такому багатство не принесе щастя».
Після молитви за Україну «Боже, великий, єдиний» єпископ-помічник Петро Голіней промовив до присутніх подячне слово, у свою чергу парох о. Віталій Попадюк висловив подяку єпископу-помічнику Петру за освячення дзвіниці та служіння Архиєрейської Служби Божої. Опісля декан Отинійський Василь Мельничук зачитав грамоту та вручив парафії арх. Михаїла, у котрій було висловлено подяку пароху та всім тим, хто спричинився до побудови дзвіниці. Наостанок єпископ уділив присутнім своє благословення через мирування.

Стаття: брат Максим Федюк