Орландо Блум в ефірі CNN закликав допомагати українським дітям

Британський актор Орландо Блум після поїздки в Україну звернувся до своїх колег-кінозірок та фанів з проханням допомогти українським дітям, повідомляє ukrainian.voanews.com. Про це Орландо Блум розповів в ефірі американського каналу CNN.

«Це проблема, яка зникла зі стрічок новин, але це відбувається у центральній Європі. Уявіть, якби це торкнулося вас, якби це була ваша дитина, яка б сиділа десь у Нью-Йорку, Лос-Анджелесі чи в Лондоні, і над її головою відбувалася б стрілянина, і діти боялися б за власне життя. Як би ви почувались? Яке відчуття відповідальності ви б мали, що б ви зробили, аби їм допомогти?», – розповідає кіноактор.

Блум наголосив на важливості гуманітарної підтримки України з боку UNICEF, він також закликав колег зробити благодійні внески в цю організацію та більше цікавитися Україною.

Орландо Блум в ефірі CNN

Орландо Блум в ефірі CNN

 

«Я б закликав людей зайти на їхній сайт і зробити благодійний внесок. Але також – отримати більше інформації, щоб дізнатись більше про це. Я думаю, це дуже важливо, щоб ми усі вийшли за межі того середовища, в якому ми живемо. І щоб ми задумались про цих дітей і про ці жахливі умови, в яких вони живуть. Щоб ми мали принаймні розуміння цього і зробили все, що можемо, аби їм допомогти»

Британський кіноактор і посол доброї волі Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) відвідав охоплені конфліктом східні райони України наприкінці квітня і побував у пошкодженій обстрілами школі за кілька кілометрів від лінії розмежування.

За даними ЮНІСЕФ, більше півмільйона дітей в Україні потребують негайної допомоги, а понад 230 тисяч дітей були змушені лишити свої домівки через війну.

До теми:

Приїзд Орландо Блума до школярів у Слов’янськ мав бути таємним до 4 травня. ВІДЕО

Орландо Блум прокоментував свій приїзд на Донбас