ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

ОЛЕГ ТОКАРЧУК "Я ВОЮЮ ТИМ - ЩО Я ЛІКАР"

"У світі, де кожен день приносить нові випробування, знаходяться люди, які готові стати на захист інших, ризикуючи ціною власного життя. Олег Токарчук — саме такий Герой, чия відданість і мужність стала невід'ємною частиною життя його співвітчизників.

Вже третій рік він служить у складі 10-ї гірсько-штурмової бригади "Едельвейс" як військовий медик, рятуючи життя поранених бійців у найекстремальніших умовах. Проте, за його відважними вчинками стоїть багато років беззаперечного професійного досвіду у медицині.

У місті Коломия Олег Токарчук відомий як дитячий лікар-травматолог, який присвятив більше двадцяти років лікуванню дітей та дорослих. Також Олег Володимирович очолює посаду першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради. Коли ворог прийшов на нашу рідну землю, Олег відчув, що його місія стає ще важливішою.

Сьогоднішній репортаж присвячений саме його історії: про відданість, міцний характер та вибір за покликом серця — у нашому ексклюзивному відеоінтерв'ю з Олегом Токарчуком «Я воюю тим, що я лікар». Не пропустіть!