ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Євген Хмара і SWEET.TV запрошують на концерт цілющих мелодій

Зустрічайте, популярний піаніст-віртуоз Євген Хмара у Коломиї. Зірка шоу «Х-фактор», віртуозний виконавець, композитор і неймовірний артист. Він збирає повні зали, його відео набирають мільйони переглядів. Євген Хмара відчуває музику на клітинному рівні, завдяки 7 нотам передає весь спектр емоцій та настроїв, малюючи неймовірну картину в уяві слухача. І зараз ви можете стати свідком цього неймовірного дійства.

Національний онлайн-кінотеатр SWEET.TV запрошує до світу «Музики для зцілення душі» Євгена Хмари. Концерт відбудеться у рамках туру «З піснями до перемоги» у Коломиї в Палаці культури та мистецтв «Народний дім» 9 травня, початок о 18:00. Організатор туру ― агенція івентів «Садиба мьюзік» ― постачальник найкращих позитивних емоцій. Ініціатор і партнер туру ― національний онлайн-кінотеатр SWEET.TV. SWEET.TV ― це наше, українське!

Євген Хмара дав понад 550 концертів, випустив 6 авторський альбомів. У 2020 році він отримав звання «Композитор року». 

З початком повномасштабного вторгнення Євген Хмара майже без зупину дає концерти на підтримку ЗСУ в Україні та за кордоном, зокрема і в концертному турі «З піснями до перемоги». Протягом туру було зібрано понад 1 000 000 грн. На них було придбано автомобіль, необхідне устаткування, речі, дрони. І збір триває. Адже нашим захисникам допомога зараз потрібна як ніколи.  

Але допомога ЗСУ ― то не єдина мета туру. Друга надважлива місія ― це підтримати українців в тилу. Дати можливість відпочити душею та ще яскравіше розпалити полум’я віри в нашу перемогу. Бо ми ― підтримка тих, хто в окопах у будь-яку погоду захищає нас!

SWEET.TV з перших днів підтримує українських військових, і що таке повномасштабна війна, співробітники компанії знають дуже добре. Адже частина команди зустріла її в Маріуполі. 

SWEET.TV ― перша компанія, яка підписала договори з провідними голлівудськими студіями для території України, а не СНД. І ніколи не надавала послуги в росії. SWEET.TV працює заради кожного українця. І заради нашої перемоги.

Приходьте на концерт туру, щоб підтримати себе і наших військових. Придбати квитки можна у касах міста та на сайтах квиткових операторів. Також частина квитків буде передана воїнам ЗСУ та ВПО.

Єднаймося заради спільної мрії ― перемоги та миру.