Франківська ОДА звернеться до Кабміну щодо виділення коштів на завершення будівництва поліклініки у Коломиї

У четвер, 9 червня, з робочим візитом Коломийщину відвідав заступник голови – керівник апарату обласної державної адміністрації Валерій Крецул. Гість здійснив огляд відремонтованих приміщень штабу військової частини на вулиці Моцарта та будівництво поліклініки в місті, інформує прес-служба РДА.

Оглянувши приміщення першого та другого поверхів штабу Валерій Крецул зауважив, що перший поверх перебуває у 75 відсотковій готовності та закріплений за Коломийською міською радою, Тисменицькою та Тлумацькою райдержадміністраціями. Другий поверх готовий на 95 відсотків, він закріплений за іншими райдержадміністраціями. Також він відзначив якість робіт, виконаних представниками Галицького, Надвірнянського, Косівського та Калуського районів.

В своєму інтерв’ю Валерій Вячеславович наголосив, що закріплені за райдержадміністраціями приміщення штабу будуть передані в найближчий час Івано-Франківському КЕЧу.

Оглянувши поліклініку Валерій Крецул зауважив, що вона є одним із пріоритетних об’єктів будівництва в області, готовністю на 85 відсотків і наголосив, що обласна державна адміністрація в черговий раз буде звертатися до Кабінету Міністрів України щодо виділення 20 мільйонів гривень на завершення робіт та введення в експлуатацію цього об’єкту в 2016 році.