ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

Звичаї, обряди, автентична кухня: сьогодні у Королівці відбудеться ХV фольклорний фестиваль "Коломийка". ПРОГРАМА

Як писало Дзеркало, сьогодні на стадіоні у Королівці відбудеться основний день ХV Міжнародного фольклорно-етнографічного фестивалю "Коломийка".

Нагадаємо, фестиваль стартував у п'ятницю - у Національному музеї народного мистецтва Гуцульщини та Покуття відбулося колоритне дійство “Весілля у піснях та ладканках”, присвячене весільним традиціям  Гуцульщини та Покуття ХХ століття.

Урочисте відкриття фестивалю відбудеться сьогодні у Королівці.

З 10 год. відкриється містечко майстрів народної творчості,  охочі зможуть взяти участь у майстер-класах.

Опісля дійство продовжать фестивальною ходою учасників.

О 13.15 - урочисте відкриття фестивалю, після якого розпочнеться мистецька конкурсна програма, яка триватиме до 20 год.

Як обіцяють організатори, глядачі матимуть змогу поринути у неповторний світ  звичаїв, обрядів і народних танців, музики і пісень, оглянути містечко майстрів народної творчості, скуштувати автентичні страви, а для найменших глядачів діятиме ігровий майданчик.

У програмі – Національний гуцульський академічний ансамбль пісні і танцю “Гуцулія”, мистецькі колективи з України, Молдови та Польщі. Голова журі конкурсу – заслужений артист України Микола Савчук.

Спеціальні гості фестивалю – народна артистка України Ніна Матвієнко, народний артист України Валерій Маренич, народний артист України, гуморист Гриць Драпак, дует “Писанка”, заслужені артисти Алла Кобилянська і Михайло Попелюк та відомий шоу-мен Василь Мельникович (Гуцул-Хуліган).

Детальніше програму фестивалю дивіться в афіші.