Роботи повністю завершили вчора, 16 серпня. Про це в соцмережі повідомив керівник Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області Василь Буджак, передає "Дзеркало Коломиї".
"Це важливий етап в ремонті. З чим усіх вітаю. Але роботи триватимуть і надалі. Відсипатимуть узбіччя, укладатимуть верхній шар ЩМА, монтуватимуть бордюрний камінь і прикромочні лотки, а на завершення нанесуть дорожню розмітку й поновлять дорожні знаки", – поінформував він.
Популярні новини
“Ненаситець” із-під Косова: гуцул, що став легендою підпілля
18 Червня 2026
У Королівці відбувся волейбольний «Кубок Покуття – 2026»
16 Червня 2026

