ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Засновник БФ "Покуття" Андрій Іванчук нагородив учасників конкурсу малюнків з ще 35 сіл: другий день нагородження

"Великдень очима дітей" - масштабний конкурс малюнків, який вже з року в рік  організовує БФ "Покуття", засновником якого є народний депутат, коломиянин Андрій Іванчук. Цього року до участі долучилася рекордна кількість учасників – 3,5 тисячі дітей. Вперше нагородження проводять у 12 різних локаціях та в різні дні. Другого дня нагородження відбулося у Замулинцях, Корничі, Лісному Хлібичині та Угорниках. Там подарунки отримали діти з 35 населених пунктів. Всіх учасників конкурсу особисто  нагородив засновник фонду "Покуття" Андрій Іванчук.
"Щороку кількість учасників стрімко зростає. Якщо торік було 2 тисячі учасників, то цього року вже 3,5 тис. Я радий, що конкурс набув такого масштабу, і діти заздалегідь готуються до заходу. Це ідея, яка переросла у рух. Цього року для зручності учасників ми вирішили провести нагородження у кожній ОТГ району та у Коломиї. І що важливо – всі діти отримують подарунки. Це свято завершується перемогою для всіх", - наголосив Андрій Іванчук.
Читайте також: Як проходив перший день нагородження у П’ядиках, Ценяві, Старому Гвіздці та Коршеві "Дід і бабця пана Андрія викладали в нашій Дебеславській школі, тому ми десь вважаємо Андрія Володимировича своїм односельцем, - каже голова Матеївецької ОТГ Петро Книшук. - Конкурс є дуже важливим для  дітей, я впевнений, що серед них є майбутні митці, майбутні патріоти, які прославлятимуть наш край". Конкурс малюнків - традиційний захід для "Покуття". Його організовують з 2016 року напередодні великих християнських свят. За понад три роки на конкурс надіслали більше 7 тисяч малюнків.
"Близько 100 учнів нашої школи є учасниками цього конкурсу. Такі конкурси мотивують, захоплюють, дітки вкладають душу в свої малюнки, дякуємо пану Андрієві за таку   ініціативу, де діти відчувають себе важливими", – зазначає директор Замулинецького навчально-виховного комплексу Світлана Юзюк.
Свої роботи на конкурс надіслали діти з Коломиї та Коломийщини, а також з інших районів області та навіть з інших регіонів. Географія широка – це діти з Дніпропетровської, Київської, Кіровоградської, Сумської, Миколаївської, Чернівецької, Вінницької, Запорізької та Донецької областей.
"Мені подобається цей конкурс, вже вдруге поспіль беру в ньому участь, адже це можливість не лише отримати подарунки, а також  проявити свої здібності", - розповідає Вікторія Розметанюк,  одна із переможниць від Коршівської ОТГ.
"Хочу подякувати Андрієві Іванчуку, що вже впродовж багатьох років між районною радою, народним депутатом та благодійним фондом є гарна співпраця, яка приносить плоди. Зокрема, це комп’ютеризація шкіл. Сьогодні ми є учасниками і свідками того, як відбувається конкурс малюнків, я думаю, що це неабияк важливо, адже кожна дитина, отримавши дар від Господа Бога, має можливість його розвивати, саме такі можливості надає БФ "Покуття", щоб діти брали участь, отримували перші свої нагороди, я думаю, це буде неабияк корисно для їхнього майбутнього розвитку", – каже голова РДА Любомир Глушков. Переможців визначали у трьох вікових категоріях, у конкурсі взяли участь діти від трьох до 15-ти років. У фонді наголошують, що учасники часом надсилають доволі професійні твори, тому одним з найважливіших критеріїв є самостійність, тобто чи дитина сама створила малюнок, чи їй допомагали батьки або вчителі. В окремій категорії також оцінювали роботи вихованців художніх шкіл. Окрім призових місць, визначили також лауреатів конкурсу. Призи традиційно отримали всі учасники конкурсу – це набори для малювання. Переможці також отримали мольберти.
"Я спочатку не повірила, що перемогла саме я, мені кажуть однокласники: "Іди, ти перемогла", мене переповнювали емоції. Я намалювала кошик з писанками та курчатком у квіточках", – ділиться Анна Сулятицька, переможниця від П’ядицького ОТГ.
Маленький Давид Андрусяк, учень Підгайчиківського ліцею, розповідає, що малює переважно  олівцями, цього разу це зайчик з писанкою. Його брат  Євген теж брав участь в конкурсі, хлопці задоволені, кажуть, що мольбертом користуватимуться разом.
"Ця акція підтверджує ще раз положення про те, що в центрі нашої робити, нашого сьогодення повинна  бути дитина з її потребами, інтересами, цікавістю, бо від цього залежить майбутнє України",  - наголошує Віталій Сокур, директор Ценявської гімназії.
Для дітей цей конкурс – справжнє свято. Вони чекають його, готуються, стараються вкласти всю свою дитячу душу в роботу і неабияк радіють у момент, коли оголошують їхнє ім’я та запрошують отримати свій приз. Дивіться також: Відео з першого дня нагородження учасників конкурсу малюнків