ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

За рік прикарпатські нардепи ініціювали 247 законопроектів, з яких прийняли лише 18

За перший рік роботи Верховної Ради восьмого скликання народні депутати, що були обрані в одномандатних округах Івано-Франківської області, 247 разів виступали ініціаторами законотворчих ініціатив.

Законотворці найбільше приділяли увагу питанням податкової і митної політики, виступивши 53 рази ініціаторами проектів законодавчих актів, що стосуються даної тематики. Питання бюджету та питання фінансової політики і банківської справи також були серед пріоритетів законотворців – 28 разів вони виступали ініціаторами законотворчих ініціатив, що стосуються сфери фінансової політики і банківської діяльності.

Найменше уваги депутати-мажоритарники з Прикарпаття приділяли увагу питанням інформаційної політики, правам людини та зовнішній політиці. Цим сферам державної політики депутати присвятили по одній законотворчій ініціативі.

З усіх проектів законодавчих ініціатив, які були ініційовані прикарпатськими депутатами-мажоритарниками самостійно та у співавторстві з іншими парламентарями, чинності набули 18 актів.

Джерело: stanislavske.tv