ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

За добу на Франківщині зафіксували 5 порушень виборчого законодавства, - поліціяПоліція Прикарпаття продовжує відстежувати ситуацію із додержанням вимог чинного законодавства в рамках проведення виборчої кампанії на пост Президента України.

Правоохоронці минулої доби оформили п’ять протоколів за статтею 212-13 КУпАП. Йдеться про розміщення на одному з вуличних білбордів. Три білборди поліцейські спільно з представником всеукраїнської громадської організації громадянська мережа "Опора" виявили у Франківську, а два плакати у Косові, повідомляє сектор комунікації  поліції Івано-Франківщини.

Поліція нагадує: друковані матеріали передвиборної агітації повинні містити відомості про установу, що здійснила друк, або вказівку, що друк здійснено з використанням обладнання відповідно кандидата на пост Президента України або партії, яка висунула кандидата на пост Президента України, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск, та замовника відповідних матеріалів.

Правоохоронці закликають громадян у випадку виявлення порушень виборчого законодавства України повідомляти про це на оперативну лінію "102".

Нагадаємо, в президенти планують балотуватися три кандидати з Коломиї.