ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

З обласного перинатального виписали першу у 2021-му трійню. ФОТО


Учора з івано-франківського обласного перинатального центру виписали першу трійню, яка народилася у 2021-му.Потрійне дитяче «уа» у стінах центру прозвучало 6 квітня. Саме тоді і народились трійнята - один хлопчик та двоє дівчаток. Малюки з’явились на світ на 36 тижні: одна дівчинка із вагою 1800 грам, її братик - 2030 грам, сестричка - 2350 грам.Щасливі батьки вже дали імена своїм первісткам: Артем, Вікторія і Соломія.

«У своїй оселі ми облаштували для них окрему кімнату, куди придбали все необхідне», - розповідає мама Тетяна.

Жінка про трійнят довідалась на восьмому тижні: «Сама вагітність проходила добре, лікарі мали застереження і попереджали, що доведеться багато лежати на підтримці, але обійшлось без цього», - тендітна Тетяна, якій малючки додали 16 кілограм ваги під час вагітності, каже, що важко було лиш останні тижні.До операції лікарі готувались ретельно. Коли є кесарів розтин, то на одну дитину повинна бути одна бригада. Цих трійняток приймали завкафедрою акушерства та гінекології, професор Оксана Макарчук; акушер-гінеколог Наталія Романюк; заввідділенням інтенсивної терапії новонароджених, неонатолог Ольга Садова; заввідділенням першого дитячого відділення Оксана Бойко та анестезіолог Роман Савич.Операція пройшла успішно, без ускладнень, жінка вже на другу добу відвідувала діток, які перші дні знаходились під спостереженням у дитячій реанімації. Малюки там постійно плакали, але як тільки приходила мама, то вони відразу припиняли. Як зазначається, оскільки всі результати були задовільні, то їх перевели у палату до мами, і вони біля неї такі тихі стали, як котики: коли б лікарі і медсестрички не зайшли, дітки сплять, доглянуті і нагодовані.
Це перша трійня цього року у центрі.

Загалом з 2018 року в обласному перинатальному народилося 6 трієнь і 281 двійнят.Ольга Михайлівна Садова згадує, як у перший день її приходу на посаду заввідділення народилось дві трійні і три двійні: «Тоді у нас були задіяні всі бригади. Ми тоді за добу разом з батьками пережили всю гаму емоцій, можливих при пологах».

Підписуйтесь на нас у FacebookТelegram та Instagram, щоб отримувати перевірені й оперативні новини.