ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

Які школи Коломиї вибороли найбільше призових місць на учнівських олімпіадах


Закінчився ІІ (міський) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2018—2019 навчальному році, який традиційно проводиться в листопаді та грудні.Понад 300 учнів з Коломиї стали переможцями ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

В олімпіадах з 11 навчальних предметів взяли участь 681 учень 6-11 класів закладів загальної середньої освіти, що становить 90% від передбачуваної кількості учасників, інформує Управління освіти.


Найбільш масовою була участь учнів міста в олімпіадах з математики (78 учнів), української мови та літератури (64 учні), фізики (56 учнів) та хімії (53 учнів). Найменша активність спостерігалася на олімпіадах з астрономії (15 учнів), екології (17 учнів) та інформатики (18 учнів).

Учасники міських олімпіад виявили знання теорії, вміння застосовувати їх у стандартних і нестандартних умовах, давати правильне теоретичне обґрунтування отриманим результатам.
Свідченням цього є 327 переможців ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів, із яких:
І місце посіли 64 учні,
ІІ місце –1 09 учнів,
ІІІ місце – 154 учні.

Найбільше призових місць здобули команди НВК №9 "Школа-природничо-математичний ліцей", гімназії ім. М. Грушевського, ЗОШ І-ІІІ ст. №5 ім. Т. Г. Шевченка та ЗОШ І-ІІІ ст. №4 ім. С. Лисенка.

Збірна команда міста у складі 110 учнів із 11 загальноосвітніх навчальних закладів міста братиме участь у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад, який стартуватиме 3 січня 2019 року.

В організації та проведенні олімпіад брали активну участь учителі закладів освіти міста, методисти інформаційно-методичного центру та спеціалісти управління освіти. Фахове журі та експертні комісії ретельно перевірили олімпіадні роботи учнів та визначили переможців.

"Бажаємо всім учасникам обласного етапу та їх наставникам плідної праці, нових злетів, успіхів та перемог!" - йдеться у дописі.

Нагадаємо, нещодавно фонд “Покуття” ініціював у Коломиї масштабну ІТ-олімпіаду.

За її результатами, одразу три школи на Коломийщині отримають комп’ютерні класи від фонду.

Економимо ваш час: підписуйтеся на наш канал у Телеграмі – там публікуємо тільки 2-3 найважливіші новини за день!