ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Як оформити субсидію онлайн: покрокова інструкція

 Мінсоцполітики повідомляє: українці, які раніше не користувалися субсидіями, сьогодні мають можливість подати відповідну заявку, не виходячи з дому.


Для цього потрібно: 


1. Зайти на сайт Міністерства соціальної політики України (https://www.msp.gov.ua/ ) у рубрику «Е-Сервіси»


 


 2. У рубриці «Е-Сервіси» обираємо «Субсидії»  3. Нас автоматично переводить на сайт https://subsidii.mlsp.gov.ua/ ), де потрібно заповнити форму, а саме обрати 1 з трьох способів реєстрації. 


На стартовій сторінці Системи надання послуги попередньої реєстрації документів про призначення житлової субсидії, Заявнику пропонується обрати один з варіантів реєстрації/входу


Крок 1(мал. 1)


  


У разі обрання «реєстрація або вхід з ідентифікацією електронним цифровим підписом» та «реєстрація або вхід з ідентифікацією BankID», подання та підписання документів відбувається виключно в електронному вигляді без необхідності особистого відвідування управління соціального захисту.


У разі обрання «реєстрація або вхід за адресою електронної пошти» зазначено, що необхідно подати документи у паперовій формі (після заповнення форми на сайті вам прийде ПДФ-версія документу, яку потрібно буде роздрукувати, підписати і занести у орган соціального захисту). 


Крок 2 


Після успішного входу в систему буде здійснено перехід  до заповнення електронних форм:


- Заяви про призначення та надання у грошовій формі через (зазначається відділення банку),


- Декларації про доходи і витрати осіб, які звернулись за призначенням житлової субсидії (мал.2)


 (мал. 3)


 


 Крок 3


Після заповнення всіх необхідних реквізитів необхідно перевірити  та підтвердити правильність внесених даних, та подати документ.


 


Результат 


В результаті на електронну адресу надійде повідомлення: 


1)   вашу електронну заяву на призначення житлової субсидії було успішно зареєстровано. Її номер – 1111111111111.


Про всяк випадок збережіть його.


2)   Розглядатиме заяву саме той орган соціального захисту населення, який ви зазначили при заповненні електронної форми.


3)   У разі, якщо ви не використовували електронного цифрового підпису, вам доведеться особисто звернутися до органу соціального захисту населення, аби власноруч підписати документи.


4)   Найближчим часом наші співробітники зв’яжуться з вами, аби узгодити дату і час вашого візиту.


5)   До цього листа також додані копії поданих вами документів.


До теми: Уряд зобов’язаний допомогти українцям і в повному обсязі відновити програму субсидій, запроваджену 2015-го - Арсеній Яценюк. ВІДЕО


 Підписуйтесь на нас у FacebookТelegram та Instagram, щоб отримувати перевірені й оперативні новини.