ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Монетизація пільг на оплату комунальних послуг: кому з коломиян треба поновити документи

З 1 жовтня  починається монетизація пільг на оплату житлово-комунальних послуг.

Функціонуватимуть дві системи надання пільг у грошовій формі – готівкова і безготівкова, повідомляє  Департамент соціальної політики Коломийської міської ради.

Пільги у безготівковій формі призначатимуться усім пільговикам в автоматичному режимі, пільги у готівковій формі призначатимуться усім охочим пільговикам на підставі поданих особисто заяв до департаменту соціальної політики, які формуватимуть щомісяця до 25 числа реєстри пільговиків для виплати пільг у готівковій формі і передаватимуть їх Мінсоцполітики.

Опрацювавши отримані реєстри, Мінсоцполітики надсилатиме їх до АТ "Ощадбанк" та переказуватиме зазначеному банку кошти для виплати монетизованих пільг. 

АТ "Ощадбанк" вестиме у відповідних автоматизованих системах обліку банку персоніфікований облік пільговиків та коштів, які надходитимуть на рахунок для виплати пільг, для кожного пільговика індивідуально.

Після того "Ощадбанк" здійснює переказ коштів на рахунки управителів, об’єднань, виконавців комунальних послуг на підставі договорів, що укладаються між ними та АТ "Ощадбанк".

Такий механізм розроблено для забезпечення максимальної зручності тих категорій громадян, які мають право на пільгу. 

Тому Департамент соцполітики просить усі пільгові категорії населення звернутися  за адресою: вул. Чорновола, 55, каб. №3 тел. 20624 з поновленою довідкою про склад сім’ї та номером мобільного телефону для отримання смс повідомлення про зарахування коштів на рахунок.