ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

Як діяти під час пожежі і коли знайшли боєприпаси: на Прикарпатті стартував тиждень безпеки життєдіяльності

На Івано-Франківщині в усіх навчальних закладах  розпочався Тиждень знань із основ безпеки життєдіяльності.

Під час його проведення педагоги та вихователі використовують різні методи навчання дітей правил безпеки, повідомили в управлінні ДСНС області.

Молодшим школярам під час незвичайних уроків безпеки працівники ДСНС розповіли про основні правила поведінки під час  пожеж та наголосили як діяти при виявленні застарілих боєприпасів.

Діти з великим захопленням слухали розповіді та застереження рятувальників, а також охоче ділилися з ними своїми знаннями, здобутими на уроках в школі.

Також уроки безпеки пройшли і в старших класах. Діти дізналися багато цікавого про діяльність "Служби порятунку-101”, про тривожні виїзди вогнеборців на гасіння пожеж, ліквідацію різного роду надзвичайних ситуацій, під час яких їм доводиться рятувати людей, котрі потрапили в біду.

Школярі також побували з екскурсіями у пожежно-рятувальних підрозділах області, де мали змогу ознайомитися з пожежними частинами, поспілкуватися з рятувальниками, а також оглянути пожежні автомобілі.

Важливість таких заходів підкреслюють і самі педагоги, адже вони також роблять все для того, щоб підростаюче покоління було в повній мірі обізнане з правилами безпечної поведінки.

Загалом можна з певністю констатувати, що питання безпеки життєдіяльності підростаючого поколі­ння в житті сучасного суспільства посідає особливе місце, адже саме від таких знань та вмінь залежить їх майбутнє – щасливе та безпечне.