ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Ворог дискредитує ЗСУ та поширює дезінформацію про затримання цивільних на звільнених територіях. Головне зі зведення Генштабу

• За минулу добу підрозділи Сил оборони відбили атаки окупантів в районах населених пунктів Яковлівка, Соледар, Бахмут, Андріївка, Новобахмутівка, Опитне, Водяне, Первомайське, Невельське та Новомихайлівка Донецької області.
• Підтверджено ураження об’єкта загарбників в районі Енергодару. 26 листопада знищено 6 одиниць військової техніки та поранено близько 30 окупантів. В районах Пологів та Чернігівки Запорізької області близько 80 загарбників отримали поранення.
• З метою дискредитації Сил оборони, окупанти обстрілюють населені пункти, перекладаючи відповідальність на ЗСУ. Крім того, ворог поширює дезінформацію, що громадян України зі звільнених територій затримують українські військові для збільшення обмінного фонду, звинувачуючи їх у співпраці з окупантами.
• Підрозділи ракетних військ і артилерії Сил оборони України за добу уразили 4 райони зосередження особового складу, озброєння та військової техніки, а також один інший важливий військовий об’єкт ворога.
ФОТО: Генштаб