ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Відомий телеведучий Дмитро Комаров закликав продовжити справу Ігоря Табанюка і назвати Коломийський аеродром його іменем

Як писало "Дзеркало", сьогодні, 28 липня, у жахливій авіатрощі біля Коломиї загинув досвідчений  пілот Ігор Табанюк і троє іноземців.

Відомий телеведучий Дмитро Комаров на своїй сторінці у фейсбук опублікував допис, у якому закликав продовжити справу Ігоря Табанюка і назвати Коломийський аеродром його іменем.

"Трагедія. Сьогодні помер Ігор Табанюк. Авіакатастрофа. Причина невідома. Мені важко писати і говорити. Ігор був другом. Він один з найкращих пілотів України. Людина, яка віддала все своє життя, час, енергію та енергію авіації. До її розвитку. Людина, яка відродила аеродром до Коломиї з руїни за свої гроші, відкрила літню школу, провела канікули для всіх. Побачилися 10 червня на фестивалі, який Ігор традиційно проводив після Івана Купала. Знімали, як Ігор реалізував мрію героїв нашої програми. На аеродромі блищали дитячі очі сотні щасливих людей. Це було справжнє свято, абсолютно всі були вдячні. Літаки прибули майже з усіх міст України, і навіть з Європи. 13 липня Ігорю виповнилося 60 Минулого тижня ми подзвонили. Ігор був дуже оптимістичним, всі плани були пов ' язані з аеродромом. Він дійсно мріяв перетворити Коломию на центр туризму, зробивши одну з воріт в Українські Карпати для всього світу.
Ігор та ще 3 померли. У мене лунає телефон, розмовляла з багатьма пілотами. Вони одні на думку: якщо Табанюк не зміг впоратися з цією ситуацією, це було невиправно. Він 40 років за штурвалом.
Що сталося, покаже слідство.
У Ігоря минулого року був важкий. Аеродром, своє життя, намагався ′′ віджати ".
Я звертаюся до керівництва міста та країни - будь ласка, переконайтеся, що після смерті Табанюка не померла справа його життя - аеродром. Ігор зробив багато, відродив об ' єкт з нуля. Аеродром повинен жити далі. Звертаюся до Коломиї - чудово знаєте, як Ігор намагався врятувати аеродром. Цей аеродром ПОВИНЕН БУТИ НАЗВАНИЙ ім ' ям Ігоря Табанюка. Колеги-журналісти, будь ласка, допоможіть та слідкуйте за ситуацією.
Ми в скорботі.
Співчуття родинам загиблих.
У профілі фільм ′′ Небо ", який ми з Ігорем зробили до Дня Незалежності України.
Вічна пам ' ять, Ігоре Петровичу...
P.S. Є відео осені. Штопор. Я можу припустити, що це:
1) відмова від контролю, обладнання
2) втрата свідомості, судоми
3) втручання у контроль пасажирів
Ігор, будучи свідомим, не зміг втратити швидкість. Виключено. Я припускаю, що багато таких пілотів.