ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Видача водійських посвідчень та реєстрація автомобілів: які ще послуги планують надавати у коломийському ЦНАПі

У Коломийському ЦНАПі  тривають зміни. У липні ЦНАП запровадив послугу оформлення ID-картки та біометричного закордонного паспорта, а перед цим - SMS-інформування про результат надання послуги.


Проте у планах – більше, повідомляє пресслужба міськради.


Обладнати перший поверх приміщення ЦНАПу для потреб людей з інвалідністю, запровадити послугу «мобільний ЦНАП», придбати сучасне обладнання для віддалених робочих місць, надавати ще послуги з реєстрації транспортних засобів та видачі посвідчень водія та багато іншого.


Для отримання допомоги на модернізацію ЦНАПу Коломийська міська рада бере участь у Програмі "U-LEAD з Європою" і вже стала одним із переможців IV раунду.А сьогодні міську раду та ЦНАП відвідали регіональний представник Програми "U-LEAD з Європою" Олег Білоус та регіональний координатор Програми Роман Матвійчук.


У рамках візиту проведено зустріч з керівниками Коломийської міської ради та Коломийської райдержадміністрації з приводу оптимізації та покращення процесу надання адміністративних послуг жителям Коломиї та Коломийського району.


У результаті зустрічі та огляду приміщення ЦНАПу узгоджено план дій щодо отримання інституційної допомоги Коломийською міською радою задля покращення умов надання адміністративних послуг.

Нагадаємо, Коломия отримала $18 000 на розвиток первинної медицини.


Читайте також:  Коломия уклала меморандум про співпрацю з молдовськими містами