ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

В Україні продовжили заборону на "Вконтакте" і "Одноклассники"

Президент Володимир Зеленський продовжив заборону на російські соцмережі "Вконтакте" і "Одноклассники".

Про це йдеться в Указі Президента №184/2020 "Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 14 травня 2020 року "Про застосування, скасування і внесення змін до персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)", підписаному 14 травня.

"Відповідно до статті 107 Конституції України постановляю:

1. Увести в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 14 травня 2020 року "Про застосування, скасування і внесення змін до персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)" (додається).

2. Контроль за виконанням рішення Ради національної безпеки і оборони України, введеного в дію цим Указом, покласти на Секретаря Ради національної безпеки і оборони України.

3. Цей Указ набирає чинності з дня його опублікування", - йдеться в Указі.

Раніше Рада національної безпеки і оборони України розглянула питання щодо продовження заборони російських сайтів. 

«За результатами розгляду більшістю членів РНБО України рішення щодо застосування, скасування та внесення змін до обмежувальних заходів (санкцій) ухвалено.

Цим рішенням, серед іншого, передбачається застосування обмежувальних заходів (санкцій) щодо російських соціальних мереж і інтернет-сервісів, зокрема «Mail.ru», «ВКонтакте», «Одноклассники» та інших.

З метою введення в дію ухваленого рішення відповідний проект Указу Президента України переданий до Офісу Президента України», - зазначалося на сторінці РНБО у Facebook.