ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

В Івано-Франківському обласному управлінні лісового та мисливського господарства відбулася нарадаУ робочій нараді взяли участь спеціалісти лісових господарств, відповідальні за проведення оцінки впливу на довкілля.

Про це йдеться на сторінці Коломийської районої державної адміністрації в соціальній мережі Facebook.

З метою наближення до європейських стандартів, а саме контролю ступеня забруднення навколишнього природного середовища та забезпечення права громадян на безпечне довкілля, в Україні прийнято Закон "Про оцінку впливу на довкілля".
Необхідність прийняття цього документу зумовлена міжнародними зобов'язаннями України, що випливають з Конвенції про доступ до інформації, Конвенції про оцінку впливу на довкілля у транскордонному контексті, Протоколу про приєднання України до Договору про заснування Енергетичного Співтовариства та Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.
Введення в дію Закону є обов’язковим у процесі прийняття рішень про провадження видів планованої діяльності, що включає будівництво, реконструкцію, технічне переоснащення, розширення, перепрофілювання, ліквідацію (демонтаж) об’єктів, інше втручання в природнє середовище.
Суб’єкт господарювання забезпечує підготовку звіту з оцінки впливу на довкілля і несе відповідальність за достовірність наведеної у звіті інформації, згідно законодавства.

Читайте також: На Прикарпатті перевіряють вміст води на небезпечні речовини
Закон "Про оцінку впливу на довкілля" також дозволяє громадськості на ранніх стадіях брати участь в обговоренні, впливати на вибір альтернативного місця здійснення планованої діяльності, а також на впровадження заходів, які зменшуватимуть вплив такої діяльності на довкілля.