ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

В Івано-Франківському обласному управлінні лісового та мисливського господарства відбулася нарада

У робочій нараді взяли участь спеціалісти лісових господарств, відповідальні за проведення оцінки впливу на довкілля.
Про це йдеться на сторінці Коломийської районої державної адміністрації в соціальній мережі Facebook.
З метою наближення до європейських стандартів, а саме контролю ступеня забруднення навколишнього природного середовища та забезпечення права громадян на безпечне довкілля, в Україні прийнято Закон "Про оцінку впливу на довкілля".
Необхідність прийняття цього документу зумовлена міжнародними зобов'язаннями України, що випливають з Конвенції про доступ до інформації, Конвенції про оцінку впливу на довкілля у транскордонному контексті, Протоколу про приєднання України до Договору про заснування Енергетичного Співтовариства та Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.
Введення в дію Закону є обов’язковим у процесі прийняття рішень про провадження видів планованої діяльності, що включає будівництво, реконструкцію, технічне переоснащення, розширення, перепрофілювання, ліквідацію (демонтаж) об’єктів, інше втручання в природнє середовище.
Суб’єкт господарювання забезпечує підготовку звіту з оцінки впливу на довкілля і несе відповідальність за достовірність наведеної у звіті інформації, згідно законодавства.
Читайте також: На Прикарпатті перевіряють вміст води на небезпечні речовини
Закон "Про оцінку впливу на довкілля" також дозволяє громадськості на ранніх стадіях брати участь в обговоренні, впливати на вибір альтернативного місця здійснення планованої діяльності, а також на впровадження заходів, які зменшуватимуть вплив такої діяльності на довкілля.