ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

Уродженець Коломиї, режисер Остап Костюк стане ментором кіно-резиденції галичан у Харкові

Вже за місяць група молодих львівських кінодокументалістів приїде до Харкова на двотижневу серпневу кіно-резиденцію в рамках Форуму "ПогранКульт:ГаліціяКульт" і разом із харківськими колегами спробує створити новий актуальний кіно-продукт.

Працюючи з досвідченими режисерами Остапом Костюком зі Львова та Любов’ю Дураковою із Харкова, резиденти одночасно розроблятимуть тему урбаністичних проблем сучасного Харкова та зроблять кіно-фіксацію роботи п’яти інших мистецьких резиденцій у рамках Форуму  "ПогранКульт: ГаліціяКульт", повідомляє biggggidea.com.

Результатом резиденції стане консолідована група молодих кінодокументалістів з Харкова і Львова, які зможуть надалі працювати над спільним майбутніми проектами.

Стрічки  будуть  продемонстровані під час Культурного форуму "ПогранКульт: ГаліціяКульт" у жовтні 2016 р. у Харкові, а також відбудуться презентації на фестивалі короткометражних фільмів Wiz-Art 2017 у Львові.

Довідково. Остап Костюк (1979 р.) – режисер, актор, музикант. Родом із Коломиї, Івано-Франківська обл.. Автор стрічки «Жива ватра», що у 2015 році здобула спеціальну нагороду журі на канадському фестивалі Hot Docs у номінації «світова повнометражна документалістика». Best Documentary Award of the 18th Olympia International Film Festival (2015) (Greece).TheAmericanCinematographerAwardforBestCinematographyatSalemFilmFest 2016 (USA), також стрічка  нагороджена дипломами Міжнародного кінофестивалю «Лістапад» (Мінськ) та Одеського МКФ і визнано найкращим українським документальним фільмом 2011-2015 рр. за національним рейтингом "Знято в Україні».