ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

У Верховині відбудеться пісенний фестиваль "Пісні, народжені в АТО". ФОТО, ВІДЕО

З 12 по 15 січня на Прикарпатті пройде всеукраїнський фестиваль "Пісні, народжені в АТО".

У Верховині Івано-Франківської області на фестиваль збираються ветерани війни на Донбасі та волонтери з усієї України, інформує Галка.

Організувала фестиваль ГО "Івано-Франківська спілка ветеранів АТО". Співорганізатори – ІФ ОДА, Верховинська РДА,  радіо "Західний полюс" та ГО "Івано-Франківська міська асоціація учаснмків АТО" .

Крім учасників з Прикарпаття, чекають не менше 50 гостей із Києва, Вінниці, Запоріжжя, Дніпра, Луганська, Хмельницького та Рівного.

"Перший всеукраїнський з’їзд волонтерів та учасників АТО/ООС має на меті молодіжне національно патріотичне виховання, об’єднання регіонів України на національних культурних традиціях. Крім того, з’їзд стане заходом психологічної реабілітації для ветеранів АТО/ООС та їхніх сімей", – кажуть організатори.

У програмі фесту, крім пісень, передбачені екскурсії верховинськими музеями, знайомство з карпатськими традиціями та багато спілкування.

Фестиваль у суботу, 12 січня, відкриють відомі українські гурти "Мотор’ролла" і "КораЛЛі".

Початок о 19.00.

У неділю ввечері – "Гуцульські мелодії".

А на третій день з концертом "Пісні народжені в АТО" виступлять ветерани війни на Донбасі і волонтери.

Музичний фестиваль "Пісні, народжені в АТО" стартував у Дніпрі ще у 2016 році. Нині він набуває масштабу та щороку поповнюється новими виконавцями, серед яких військові та волонтери. У грудні 2018 року в Києві презентували вже третій альбом проекту. 

Читайте також: На фестивалі “Пісні, народжені в АТО” пролунала пісня, присвячена Сергієві Лисенку з Коломиї. ВІДЕО