У місті Вест-Палм-Біч на півдні Флориди днями був заарештований Володимир Путін, який кричав на співробітників супермаркету Publix й відмовлявся залишити приміщення.
Зневірившись втихомирити його, директор магазину викликав поліцію, передає Уніан.
Журналістка Вада Моссават із сайту GossipExtra поспішила заспокоїти читачів, повідомивши, що "КДБ викликати не довелося, і малоймовірно, щоб те, що трапилося, вилилося в міжнародний інцидент, бо цей Путін не є російським президентом. Цей Путін є 48-річним бомжем з Уест-Палм-Біч, а не 63-річним диктатором, який любить ходити без сорочки".
Поліція заарештувала американського Путіна і висунула йому звинувачення в незаконному перебуванні на чужій території й опорі арешту без застосування насильства, за що йому загрожує менше року в'язниці.
"Згідно з тюремним архівом, в іншому він чистий перед законом - на відміну від російського Путіна, який весь час потрапляє у всілякі історії: то журналістів вб'є, то в Крим вторгнеться", - зауважує наприкінці американський журналіст.
Американський Путін спочатку відмовився повідомити своє ім'я, і поліція зареєструвала його під універсальним позначенням Джон Доу. Але в поліцейському рапорті про затримання крикуна він вже значиться під ім'ям Володимир Путін.
День тому флоридський Путін вийшов з в'язниці під заставу в 1000 доларів. Йому наказано з'явитися в суд наприкінці вересня.
Місцевий канал не зміг побороти спокуси проїхатися за адресою справжнього Путіна і зазначив у кінці свого репортажу: "Між тим, неясно, чи ходить сам по магазинах російський президент, який теж носить ім'я Путін".
Популярні новини
Юні легкоатлети з Коломиї серед призерів турніру в Городенці
28 Березня 2026
Коломиянин отримав академічну стипендію Президента України
27 Березня 2026
Коломиянин отримав академічну стипендію Президента України
27 Березня 2026
Кому підходить робота дистанційно та як шукати її без вигорання
27 Березня 2026
Skoda Kodiaq — преміальність за помірною ціною
27 Березня 2026

