ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

У середу у Патріаршому соборі УГКЦ у Києві відбудеться прощання з композитором Мирославом Скориком (розклад трансляцій)

Попрощатися із відомим українським композитором Мирославом Скориком, який помер 1 червня, можна буде у Києві та Львові. Прощання у середу, 3 червня, у Києві розпочнеться об 11:30 в Патріаршому соборі Воскресіння Христового УГКЦ (вул. Микільсько-Слобідська, 5). У Львові – у четвер, 4 червня, в Соборі Святого Юра (пл. Святого Юра, 5), теж об 11:30. Поховання відбудеться у п’ятницю, 5 червня, на Личаківському цвинтарі.


У Патріаршому соборі прощання розпочнеться із Панахиди, яку очолить Блаженніший Святослав, Отець і Глава УГКЦ, повідомляє Департамент інформації УГКЦ.


Ще одне заупокійне богослужіння відбудеться ввечері. О 19:00 владика Йосиф Мілян, єпископ-помічник Київської архиєпархії, разом з священнослужителями відслужить Парастас. Упродовж дня у соборі будуть відбуватися поминальні заходи.


«Живе телебачення» на своєму каналі в мережі YouTube та сторінці у Facebook буде здійснювати прямі трансляції Панахиди об 11:30 та Парастасу о 19:00. Крім того на каналі «Живого ТБ» в мережі YouTube упродовж дня безперервно буде тривати онлайн-стрім зі собору.


Пряма трансляція Панахиди, 11:30Пряма трансляція Парастасу, 19:00Онлайн-стрім з Патріаршого собору УГКЦ, 12:00-19:00Як було повідомлено у ЗМІ, 1 червня на 82-му році життя помер відомий український композитор і музикознавець, Герой України, народний артист України, лауреат премії імені Шевченка, володар кількох орденів за заслуги Мирослав Скорик. Він – автор багатьох камерно-інструментальних творів, кількох балетів та опери «Мойсей». Найвідомішою композицією Мирослава Скорика є «Мелодія», яку називають духовним гімном України.