![](../../../../images/general/2021/06/18/20210618150135-5140.jpg)
![](../../../../images/general/2021/06/18/20210618150110-1063.jpg)
![](../../../../images/general/2021/06/18/20210618150049-2638.jpg)
![](../../../../images/general/2021/06/18/20210618150031-9358.jpg)
![](../../../../images/general/2021/06/18/20210618150011-7437.jpg)
![](../../../../images/general/2021/06/18/20210618145953-8326.jpg)
![](../../../../images/general/2021/06/18/20210618145934-4775.jpg)
![](../../../../images/general/2021/06/18/20210618145907-8973.jpg)
Андрій Іванчук, зокрема, привітав медиків з професійним святом і подякував за їхню важку працю під час пандемії. А також наголосив, що комп'ютерний томограф - дуже сучасне обладнання, яке надзвичайно потрібне під час коронавірусу. Народний обранець пообіцяв, що наступного разу разом з Іриною Садовяк відкриватимуть у Коломийській ЦРЛ МРТ.
Зазначимо, останні півтора року пріоритетним завданням благодійного фонду "Покуття", заснованого Андрієм Іванчуком, є допомога Прикарпаттю в боротьбі з пандемією. Вже кілька місяців поспіль фонд безкоштовно забезпечує медзаклади Прикарпаття рідким киснем. А нещодавно фонд подарував Коломийській ЦРЛ кріогенний газифікатор, який переробляє кисень для лікування хворих на Covid-19.
Крім того, на початку пандемії фонд забезпечив медиків великою партією захисних засобів. Засоби захисту отримали й освітяни Івано-Франківщини.
Читайте також: За сприяння Андрія Іванчука Уряд виділив понад 10 млн грн на капітальний ремонт вул. Шкрумеляка у Коломиї