ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

У Коломийській міськраді оголошено конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста юридичного відділу

Як повідомляє Коломийська міська рада, документи приймають до 16.02.2022р.


Вимоги до кандидатів:


на посаду головного спеціаліста юридичного відділу міської ради (на час відсутності основного працівника) вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче ступеня бакалавра. Без вимог до стажу роботи, вільне володіння комп’ютером, вільне володіння державною мовою.


Право на участь у конкурсі мають громадяни України незалежно від раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, етнічного та соціального походження, майнового стану, терміну проживання на відповідній території.


         Згідно з чинним порядком заміщення вакантних посад конкурсанти складають у письмовій формі іспит на знання Конституції України, законів України “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про службу в органах місцевого самоврядування”, “Про запобігання корупції” та законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень.


         Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають у відділ по роботі з персоналом управління персоналом та діловодства міської ради документи:


- заяву про участь у конкурсі;


- заповнену особову картку державного службовця з додатками;


- дві фотокартки розміром 4×6;


- копії документів про освіту;


- копію документа, що посвідчує особу,


- копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних).


Подання декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий рік здійснюється згідно із Законом України “Про запобігання корупції” шляхом заповнення відповідних форм на офіційному вебсайті Національного агентства з питань запобігання корупції з використанням програмних засобів Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.


До документів можна подати додаткову інформацію стосовно освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації.


Подати заяву та інші документи, а також одержати необхідні бланки і перелік питань на іспит можна за адресою: м.Коломия, проспект Михайла Грушевського, 1, каб. №22, тел.5-04-58.


Підписуйтесь на нас у FacebookТelegram та Instagram, щоб отримувати перевірені й оперативні новини.