ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Голос донечки вивів прикарпатця з двотижневої коми

Житель Івано-Франківська Олег Якуц понад два тижні провів у комі після операції на руці, і от  нарешті чоловік прийшов до тями.


Про це OBOZREVATEL повідомила його дружина Іванна Бутницька-Якуц. Дивовижна подія трапилася 10 листопада.


"У неділю вранці Олег почав розпізнавати людей і кивати головою, відповідаючи на запитання!" – розповіла Іванка.


Вона зізналася, що в ніч із суботи на неділю вмикала чоловікові у реанімації записане на мобільний телефон повідомлення старшої донечки, восьмирічної Даринки.


"Дуже часто вмикала! Я не можу стверджувати на 100%, але хтозна? Це ж диво!" – не стримуючи емоцій, додала Іванка.


За словами жінки, стан Олега поступово покращується, незважаючи на застійну пневмонію, яка виникла як ускладнення після підключення до апарату штучної вентиляції легенів.


"Він уже навіть пива просив! А ще активно роздає завдання лікарям – те принести, те забрати, ліжко пересунути. Знаєте, що він у мене запитав найперше? "Котра година?" – сміється Іванка.


У те, що трапилося, не можуть повірити і самі медики. Вони досі не встановили причину наркотичної коми, хоча й визнають факт гіпоксії головного мозку, каже франківчанка.


"Це було Боже диво, боротьба і добра і зла не у переносному, а у прямому значенні! Але ми перемогли!" – переконана жінка.На фото: Олег Якуц із дружиною (Facebook Іванни Бутницької-Якуц)ВІДЕО: UA: КАРПАТИ