ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

У Коломиї за перший день боротьби з вуличною торгівлею складено 8 протоколів. ФОТОВчора зранку, 11 травня, в Коломиї розпочався рейд міліції разом з КП «Муніципальна дружина». За дві години на чотирьох людей складено 5 адміністративних протоколів поліцією за ст. 160 КУпАП та 3 протоколи за ст. 160 КУпАП інспекторами «Муніципальної дружини».

Як повідомляло "Дзеркало Коломиї" раніше, у влади Коломиї увірвався терпець: за стихійну торгівлю будуть штрафувати.

У них вилучили продукцію і адміністративна комісія визначить суму штрафу, а поліція направить справу в суд, інформує "Дзеркало Коломиї" з посиланням на прес-службу Коломийської міської ради.

«Такі рішучі кроки, - каже начальник коломийської поліції Остап Білейчук, - спровоковані впертим небажання продавців дотримуватись норми закону. Сподіваюсь це буде уроком для інших і на цьому порушення припиняться».

Директор КП «Муніципальна дружина» Василь Кузьмин зазначив, що з розумінням ставиться до бабусь, які через малі пенсії змушені щодня возити в місто молоко чи городину, але влада запропонувала альтернативу: створили сприятливі умови у «Продуктовому павільйоні», дали десятки безкоштовних місць.

Проте продавці ховаються від патрулів і воліють й надалі продавати з-під ніг продукти. З часом люди звикнуть купляти в павільйоні, а продавці – реалізувати свою продукцію у відведених місцях.

Долучилась до рейду начальник відділу інвестиційної політики Коломийської міської ради Світлана Сенюк.

«Дуже сумно, - ділиться пані Світлана, - що наші люди так важко звикають жити по закону: ховаються між машинами, тікають від поліції, а в павільйон принципово не йдуть. Прошу всіх коломиян купляти продукцію (особливо молочну) виключно у «Продуктовому павільйоні». Інакше ми ніколи на зробимо порядок у нашій Коломиї».
[caption id="attachment_14524" align="alignnone" width="999"]Боротьба з вуличною торгівлею в Коломиї Боротьба з вуличною торгівлею в Коломиї[/caption]

[caption id="attachment_14525" align="alignnone" width="960"]Боротьба з вуличною торгівлею в Коломиї Боротьба з вуличною торгівлею в Коломиї[/caption]

[caption id="attachment_14526" align="alignnone" width="960"]Боротьба з вуличною торгівлею в Коломиї Боротьба з вуличною торгівлею в Коломиї[/caption]

[caption id="attachment_14527" align="alignnone" width="540"]Боротьба з вуличною торгівлею в Коломиї Боротьба з вуличною торгівлею в Коломиї[/caption]