ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

У Коломиї відкрили сучасний центр обслуговування клієнтів

20 грудня  у Коломиї відкрили сучасний центр обслуговування клієнтів ПАТ "Івано-Франківськгаз".

Відтепер майже 57 тис. мешканців Коломийщини та 1,7 тис. підприємців зможуть швидко, якісно та комфортно отримувати весь спектр послуг: починаючи від консультацій по особовому рахунку, закінчуючи оформленням документів на підключення до газової мережі, інформують в спільноті Типова Коломия.


Відкриття центру обслуговування клієнтів у Коломиї є черговим етапом реалізації комплексної програми "Івано-Франківськгазу" з розвитку клієнтського сервісу.

Наразі такі центри успішно працюють в Івано-Франківську та Калуші.

В Центрі впроваджена автоматизована "електронна черга", програмне забезпечення якої дозволяє оптимально розподілити клієнтські потоки та зменшити час очікування споживача в черзі. До того ж електронні табло та голосові повідомлення інформують клієнтів в операційному залі про наявність і номери вільних менеджерів.

Адміністратор зони ресепшн завжди допоможе відвідувачам скористатися терміналом електронної черги, сенсорними моніторами "тонкий клієнт" для реєстрації в Особистому кабінеті споживача газу чи провести оплату через платіжний термінал.

Обслуговуватимуть споживачів 10 кваліфікованих операторів.

Приділена увага і зручному зонуванню приміщення ЦОК: в залі встановлені дивани, кулер з водою, є wi-fi.

"Головна мета відкриття Центру - стати ближче до споживачів, спростити зв’язок між газовою компанією та користувачами природним газом.

Тепер, в одному приміщенні клієнти компанії зможуть вирішити низку питань - починаючи від консультацій по особовому рахунку, здійснення оплати за газ, закінчуючи оформленням документів на підключення до газової мережі, газових приладів, їх ремонту тощо", – розповідає голова правління ПАТ "Івано-Франківськгаз" Віталій Шульга.

Центр обслуговування клієнтів працюватиме з понеділка по п’ятницю, з 8.00 до 17.00 год. за адресою: м. Коломия, вул. Січових Cтрільців, 44.Читайте також: Коломиян запрошують на відкриття інклюзивно-ресурсного центру

Економимо ваш час: підписуйтеся на наш канал у Телеграмі – там публікуємо тільки 2-3 найважливіші новини за день!