ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

У Коломиї ремонтують дорогу до нічного ринку. ФОТО

Фірма ПБС проводить капітальний ремонт одразу двох вулиць у Коломиї – це вулиця Атаманюка та вулиця Торгова. Ці дороги ведуть до нічного базару. Через велику кількість транспорту дорога була у дуже поганому стані, тут застоювалась вода, відповідно дорога перетворювалась на болотне місиво.

Дорожня компанія ПБС ці дві вулиці капітально відремонтує та замінить каналізаційний колектор, повідомляється на сайті компанії, пише Дзеркало медіа.

Міський голова Коломиї вважає вулицю Атаманюка найгіршою в місті. Але переконаний, що вона має всі шанси стати найкращою. Каже, кошти є, але тільки на половину ділянки.

"Так, роботи знову розпочалися восени. Але у нашій країні інакше не можна, оскільки процедура затвердження технічної документації, проведення тендерів триває шість-сім місяців. Зараз зробимо тільки один відтинок, тобто ту частину, на яку є кошти", - каже міський голова Коломиї Ігор Слюзар.

Роботи на вулицях Атаманюка і Торговій тривають вже кілька днів. За цей час вдалося провести заміну деяких каналізаційних труб на вулиці Торговій. По вулиці Атаманюка наразі триває влаштування дорожнього корита і відновлення профілю.Читайте також: Які дороги у Коломиї відремонтують до кінця року. Коментар влади