ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

У Коломиї посадовець вимагав $600 хабара за оренду екскаватора

Начальник Коломийського міжрайонного управління водного господарства Ярослав Квас вимагав $600  неправомірної вигоди за передачу в користування екскаватора без оформлення договору оренди.Протягом 1- 6 березня посадовець отримав неправомірну вигоду частинами. Зокрема: 1 березня – $200, 4 березня – 2000 грн та 6 березня – 3000 грн. Про це йдеться в ухвалах Івано-Франківського міського суду, пише КУРС.

За ці гроші посадовець обіцяв здати в оренду екскаватор, що належить управлінню водного господарства, без оформлення договору оренди. Втім, його затримали під час отримання чергової частини хабара. Загалом задокументовано одержання ним трьох траншів неправомірної вигоди на суму 10 500 гривень.

Посадовця затримали минулого тижня на робочому місці. Неправомірну вигоду він вимагав у місцевого жителя.

Суд обрав йому запобіжний захід у вигляді застави 38 420 грн. Також суд дозволив арештувати вилучене при затриманні майно посадовця – понад 7 тис. гривень, блокнот із чорновими записами, мобільний телефон, флешку та понад 30 талонів на дизельне паливо та бензин.

Ярослав Квас очолює Коломийське міжрайонне управління водного господарства з 2017 року.

До того керував комунальними підприємствами в Івано-Франківську: ТЦ "Сервіс-Авто", "Івано-Франківськліфт", "Ліфт-Франківськ", які на сьогодні вже припинили свою діяльність.

Головне фото ілюстративне