Проїзд пільговиків у громадському транспорті Коломиї - за талонами.
Про такий вихід з ситуації попередньо домовилися перевізники та заступник міського голови Сергій Коцюр, повідомляє НТК.
Зустріч у ратуші стала вимушеним кроком. Перевізники нарікають на відсутність відшкодування за пільговий проїзд коломиян. Досі це був обов'язок держави, з 2017 цей тягар повністю лягає на місцевий бюджет.
Чи витримає скарбниця кількамільйонне навантаження - прогнозувати поки що ніхто не береться.
Окрім того, перевізники попередили про ймовірне зростання тарифу за проїзд - до п'яти гривень.
Детальніше дивіться у відеосюжеті.
Популярні новини
“Ненаситець” із-під Косова: гуцул, що став легендою підпілля
18 Червня 2026
У Королівці відбувся волейбольний «Кубок Покуття – 2026»
16 Червня 2026

