ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

У Коломиї на гастрономічному конкурсі оберуть страву, яка стане брендом і символом міста

У Коломиї пройде гастрономічний конкурс. Про це йшлося 9 квітня на  інформаційній зустрічі з питань розвитку туризму з представниками готельного та ресторанного господарства, яка відбулася в ратуші.

Основна мета зустрічі - налагодження партнерських відносин з представниками місцевої влади та бізнесу для розвитку туристичної індустрії міста, повідомляє прес-служба міськради.

Зокрема схвалено ідею щодо проведення тематичного конкурсу "Смачна візитівка Коломиї" за участі закладів харчування.



Мета конкурсу:

- формування туристичної привабливості Коломиї, визначення кулінарної страви, яка стане брендом і символом нашого міста;
- розвиток гастрономічного туризму;
- організація і проведення щорічного гастрономічного фестивалю.

Також схвалена ідея розвитку міста в напрямку ділового туризму (на умовах співпраці з КП "Коломийський центр туризму і дозвілля"), оскільки зростає попит на категорію бізнес-туристів та на ділові подорожі.

Результатом зустрічі стала готовність представників бізнесу брати активну участь у подальшому процесі розвитку нашого міста у цих напрямках та на перспективу створення асоціації місцевих представників туристичного бізнесу.

Організатор конкурсу - відділ економіки, інвестиційної політики та енергозбереження міської ради. Деталі та дата проведення конкурсу - згодом.



Головне фото ілюстративне

Читайте також: Як готувати автентичні страви Коломийщини – коломиянам репрезентували нове видання. ФОТОРЕПОРТАЖ