ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

У Коломиї боротимуться зі стихійною торгівлею за прикладом Калуша та Франківська

21 червня відбулося чергове засідання виконкому у Коломиї.

Начальник управління освіти у міськраді Любомир Бордун доповів про завершення 2015-2016 навчального року та підготовку до нового.

Як він зазначив, при загальноосвітніх навчальних закладах організовано роботу пришкільних і відпочинкових таборів з одноразовим харчуванням та мовних таборів, у яких відпочиває понад 370 учнів шкіл, інформує “Дзеркало Коломиї” з посиланням на прес-службу Коломийської міськради.

Також він доповів про успіхи учнів шкіл. Коломия виховала чотири переможців ІV етапу та 63 ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, два переможців ІV етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, дев’ять переможців обласного етапу Всеукраїнського товариства Малої академії наук, команда – переможець Х обласного турніру юних біологів, дев’ять переможців Всеукраїнського рівня у мистецьких конкурсах, 43 переможців у спортивних змаганнях Всеукраїнського рівня.

Керівники навчальних закладів міста вже розробили конкретні заходи щодо проведення ремонтних робіт навчальних приміщень, електричних мереж, систем тепло- та водопостачання, заміри опору ізоляції, чистки димоходів, перезарядки вогнегасників та ін.

До початку навчального року необхідно завершити будівництво їдальні ЗОШ №10, продовжити замінювати віконні блоки на нові енергоефективні, оновлювати застарілу комп’ютерну техніку шкіл, систематично поновлювати бібліотечні фонди, поліпшувати організацію та якість харчування у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах.

Обговорили на виконкомі рішення про ліквідацію стихійної торгівлі у Коломиї.

Починаючи з лютого 2016 року, відділ економіки та муніципального розвитку спільно з працівниками КП “Муніципальної дружини” та відділу поліції борються із стихійною торгівлею, впорядковують роботу ринків та планують розміщення сезонної торгівлі.

На даний час ситуація у середмісті трохи покращилася. Однак усі заходи виявилися не настільки ефективними, як хотілося б.

Тому на виконкомі вирішили застосувати досвід Калуша та Івано-Франківська, де впоралися із стихійною торгівлею, створивши структурний підрозділ міської ради, який займався лише боротьбою із стихійною торгівлею.

Також надалі триватиме робота над відновленням ринків.

Також члени виконкому схвалили Програму посилення соціального захисту. Нею передбачено надання щомісячної виплати ветеранам ОУН-УПА, батькам загиблого Героя України, вдові померлого учасника бойових дій в Афганістані, одноразової грошової допомоги особам, які брали участь в зоні АТО, виплати на поховання загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції та осіб мобілізованих для участі в антитерористичній операції, матеріальна допомога для встановлення надгробних пам’ятників на могилах загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції та мобілізованих для участі в антитерористичній операції, для придбання твердого палива учасникам АТО; надання щорічної матеріальної допомоги сім’ям загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції до роковин трагедії.

Загалом виконком прийняв 23 рішення.