23 жовтня о 10:50 до Служби порятунку надійшло повідомлення про те, що в лісовому масиві урочища Млаки міста Яремче Надвірнянського району, мешканець міста Яремче травмував ногу та потребує допомоги рятувальників.
Для надання допомоги постраждалому було направлено рятувальників пошуково-рятувального відділення міста Яремче у складі 5 чоловік та 1 одиниці спецтехніки.
По прибутті до місця події рятувальниками було надано домедичну допомогу постраждалому та в подальшому розпочато транспортування травмованого з лісового масиву, після чого його було передано працівникам екстреної медичної допомоги.
![](../../../../images/general/2022/10/23/20221023235542-4794.jpg)
![](../../../../images/general/2022/10/23/20221023235507-7681.jpg)
![](../../../../images/general/2022/10/23/20221023235446-9177.jpg)
![](../../../../images/general/2022/10/23/20221023235423-8350.jpg)