Сьогодні біля пам’ятника Героям Небесної сотні у Городенці розпочалися підготовчі роботи.
Вже невдовзі обабіч меморіалу спорудять Алею слави, на якій встановлять стели полеглим Землякам, Захисникам України, які в бою віддали життя за волю та незалежність нашої країни в російсько-Українській війни, повідомляють на сторінці Городенківської міськради.
З ескізом майбутньої Алеї слави зможете ознайомитися нижче.
![](../../../../images/general/2023/03/22/20230322164346-8029.jpg)
![](../../../../images/general/2023/03/22/20230322164329-6781.jpg)
![](../../../../images/general/2023/03/22/20230322164312-3967.jpg)
![](../../../../images/general/2023/03/22/20230322164256-8164.jpg)
![](../../../../images/general/2023/03/22/20230322164236-6223.jpg)