ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Помер прикарпатець, який отримав важке поранення під час Майдану

Василь Максимів з Прикарпаття під час Революції Гідності отримав важке поранення та довго лікувався. Втім, так і не зміг відійти після травми.


Про смерть учасника Революції Гідності в мережі повідомила Вікторія Римарук, пише Бліц-Інфо.


"Трагічно загинув житель смт Солотвин, уродженець с.Дзвиняч Василь Максимів – майданівець, патріот і Людина з великої букви. Під час Революції Гідності був тяжко поранений, переніс чимало операцій, лікувався в Німеччині. Тоді йому вдалося перемогти смерть, проте, на превеликий жаль, не цього разу…". - повідомила прикарпатка.


Василь дуже любив свою родину, дбав про неї, був турботливим батьком, люблячим чоловіком, сином, братом. В серці носив щиру любов до України, завжди брав участь у всіх патріотичних заходах. 


На відкритті алеї Небесної Сотні у Богородчанах Василь зазначив:
"У цей день я пригадую, як ми стояли на Майдані, пліч-о-пліч, допомагаючи один одному, наближаючи перемогу. Це забрало багато життів. Сьогодні наші Герої Небесної Сотні дивляться з небес і разом з нами вірять в те, що в Україні все буде добре, все налагодиться"."Василь мав багато друзів, користувався повагою серед односельчан. Проте травма, отримана на Майдані, спричинила передчасний його відхід… Нам завжди бракуватиме його щирої посмішки, привітного погляду і доброго слова… Хай спочиває з Богом і земля йому буде пухом…", - написала Римарук.