ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Помер прикарпатець, який отримав важке поранення під час Майдану

Василь Максимів з Прикарпаття під час Революції Гідності отримав важке поранення та довго лікувався. Втім, так і не зміг відійти після травми.

Про смерть учасника Революції Гідності в мережі повідомила Вікторія Римарук, пише Бліц-Інфо.

"Трагічно загинув житель смт Солотвин, уродженець с.Дзвиняч Василь Максимів – майданівець, патріот і Людина з великої букви. Під час Революції Гідності був тяжко поранений, переніс чимало операцій, лікувався в Німеччині. Тоді йому вдалося перемогти смерть, проте, на превеликий жаль, не цього разу…". - повідомила прикарпатка.

Василь дуже любив свою родину, дбав про неї, був турботливим батьком, люблячим чоловіком, сином, братом. В серці носив щиру любов до України, завжди брав участь у всіх патріотичних заходах. 

На відкритті алеї Небесної Сотні у Богородчанах Василь зазначив:

"У цей день я пригадую, як ми стояли на Майдані, пліч-о-пліч, допомагаючи один одному, наближаючи перемогу. Це забрало багато життів. Сьогодні наші Герої Небесної Сотні дивляться з небес і разом з нами вірять в те, що в Україні все буде добре, все налагодиться".

"Василь мав багато друзів, користувався повагою серед односельчан. Проте травма, отримана на Майдані, спричинила передчасний його відхід… Нам завжди бракуватиме його щирої посмішки, привітного погляду і доброго слова… Хай спочиває з Богом і земля йому буде пухом…", - написала Римарук.