ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

У Білорусі присудили перший смертний вирок в цьому році

У Білорусі винесли смертний вирок чоловікові, звинуваченому у жорстокому вбивстві двох дівчат. Його засудили до вищої міри покарання – розстрілу.

Відповідне рішення ухвалив Могильовський обласний суд, передає білоруське новинне агентство "Інтерфакс".

Злочин стався в липні минулого року в Бобруйську.

36-річний раніше судимий Олександр Осипович познайомився з двома дівчатами 26 і 27 років і запросив їх до себе додому. Під час розпиття спиртних напоїв між ними виникла сварка, під час якої чоловік почав бити своїх гостей.

Дівчата намагалися врятуватися і закрилися у ванній, однак Осипович з молотком і ножами увірвався у кімнату. Одній дівчині він завдав не менше 77 ударів молотком, ножем і руками, іншій - не менше 16 ударів ножем і руками. Дівчата загинули на місці.

У засудженого є 10 днів для оскарження вироку. Він заявив, що частково визнає свою провину і збирається оскаржити вердикт суддів.

Білорусь – єдина країна в Європі, де зберігається смертна кара. Відповідний вирок суду приводиться у виконання через розстріл. Родичам смертників не повідомляють про розстріл, не видають тіла страчених і не повідомляють про місце їхнього поховання.

2018 року у Білорусі винесли два нових смертних вироки, а чотири раніше винесених привели у виконання. Смертну кару в країні засуджують ЄС, ОБСЄ і низка міжнародних організацій.