ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Турнір пам’яті. В Іванівцях зіграли у футбол на вшанування Михайла Вишиванюка

У  пам’ять про відомого уродженця Іванівців, багаторічного очільника Прикарпаття, мецената Михайла Вишиванюка в його рідному селі відбувся футбольний турнір, участь в якому взяли чотири команди Коломийського району.

На змаганнях була присутня сім’я покійного Михайла Вишиванюка. Підтримати рідних на захід приїхав і засновник БФ "Покуття" Андрій Іванчук.

"Наші традиції – це те, що робить нас сильнішими. І такі люди, як Михайло Вишиванюк, показували нам приклад того, як сильно потрібно любити свій край і дбати про нього. Радий, що організували  цей турнір і надалі я підтримуватиму його розвиток".

Його називали керівником від Бога, адже саме за його діяльності Прикарпаття активно розбудовувалося й розвивалося. Серед заслуг Михайла Вишиванюка - й спорудження єдиного у світі Музею писанкового розпису у Коломиї, який відкрили у вересні 2000 року.

"Пам'ять – головне, Михайло Васильович починав свій трудовий шлях звідси і проведення турніру тут – гарна ініціатива. Та вдячність, яку люди висловили, підтримавши цей захід, - безцінна для пам’яті про Михайла", - заледве стримуючи сльози, каже дружина Богдана Вишиванюк.

На турнірі були присутні й онука Михайла Вишиванюка Соломія, а також син покійного –  Василь.

"Для мене дуже важливо те, що люди вирішили організуватися і провести такий турнір. Це честь для всієї родини, що мого батька пам’ятають і досі", - каже Василь Вишиванюк.


У турнірі взяли участь чотири команди: з Іванівців, Матеївців, Турки і Коломиї.

Капітан турківської команди Ігор Тепчук розповів, що участь у цьому турнірі – честь для кожного футболіста.

"Михайло Вишиванюк робив для нашого села дуже багато. Він, по суті, формував привабливість цього села і розбудовував його. Ми всі дуже вдячні за ту роботу, яку він зробив, адже Прикарпаття активно почало розвиватися саме за його роботи".

Учасники турніру отримали відзнаки та грошові премії від БФ "Покуття", а Андрій Іванчук пообіцяв і надалі підтримувати турнір.

 До теми: "Не чекайте подяки на цій землі від людей - ідіть вперед і не опускайте руки...": три роки без Михайла Вишиванюка. ВІДЕО