ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

Три гранатомети, 13 карабінів і гвинтівок та 19 пістолетів незаконно зберігали мешканці Прикарпаття

На Прикарпатті завершилася операція з виявлення незаконної зброї та боєприпасів.

За цей час розпочато 58 кримінальних проваджень через незаконне поводження зі зброєю, повідомили у секторі комунікації поліції Івано-Франківщини, пише Дзеркало медіа.

З незаконного обігу поліцейські вилучили 42 одиниці вогнепальної зброї, з яких – 3 гранатомети, 13 карабінів та гвинтівок, 19 пістолетів і револьверів, 5 обрізів. Також було вилучено понад 4819 патронів, 14 гранат, 11 інших боєприпасів та 2450 грамів вибухових речовин.

36 особам повідомлено про підозру у вчиненні правопорушень, пов’язаних із незаконним обігом вогнепальної зброї та вибухівки, з яких щодо трьох обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Крім того, під час профілактичних заходів здійснено понад 5105 перевірок правил зберігання вогнепальної зброї та боєприпасів, за результатами яких виявлено 128 порушень, допущених власниками зброї за місцем проживання.

Вилучено 128 дозволів на зберігання вогнепальної зброї і набоїв, до адміністративної відповідальності притягнуто 128 власників зброї.

Працівники поліції звертаються до громадян з проханням не зберігати незареєстровану зброю, адже така зброя – це не тільки порушення закону, за яке передбачена кримінальна відповідальність, але й підвищене джерело небезпеки.

Щоб позбутися зброї у законний спосіб з можливістю зареєструвати її, чим уникнуть відповідальності за незаконне поводження, громадяни можуть зараз, під час місячника добровільної здачі зброї, який триває до кінця цього місяця.

Як повідомляли, прикарпатці добровільно здали в поліцію 57 одиниць зброї та боєприпасів.