ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Трагедія на воді: в річці Бистриця потонув 14-річний хлопець

Вчора, 30 червня, до рятувальників надійшло повідомлення про те, що під час відпочинку на водоймі зник з поля зору підліток. Подія трапилась на річці Бистриця Надвірнянська, у селі Вовчинець, Івано-Франківської ТГ.

Вчора в другій половині дня, до рятувальників надійшло повідомлення про те, що під час відпочинку на водоймі зник з поля зору підліток. Подія трапилась на річці Бистриця Надвірнянська, у селі Вовчинець, Івано-Франківської ТГ.
Через кілька годин проведення пошукових робіт на водоймі, водолази виявили тіло юнака 2010 року народження, жителя міста Івано-Франківська, та в подальшому передали працівникам поліції.
▪️ До проведення пошукових робіт від ДСНС Франківщини було залучено 30 рятувальників, 10 одиниць техніки, з них 2 плавзасоби,
▪️ Обстеження території проводилось з допомогою БПЛА. На місці події працювала психологиня Головного управління, котра надавала необхідну психологічну допомогу близьким та друзям загиблого юнака.
 

  Рятувальники нагадують батькам не відпускати дітей самих на водойми, постійно говоріть з дітьми, особливо з підлітками про правила безпеки, адже недотримання основних правил безпеки, а також ігри на воді та купання в невідведених для цього місцях може коштувати їм життя!

Джерело: ДСНС Франківщини