ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Суд визнав винним колишнього прокурора, який збив світлофор у Коломиї

Коломийський міськрайонний суд розглянув справи про адміністративні правопорушення відносно Богдана Лейб'юка, колишнього прокурора Коломийської міськрайонної прокуратури про вчинення адміністративних правопорушень передбачених ч. 1 ст. 130 КУпАП та ст. 124 КУпАП.

Як повідомляє прес-служба Коломийського суду, в протоколах, зазначено, що водій, керуючи автомобілем, 10 березня цього року порушив Правила дорожнього руху та вчинив наїзд на світлофорний об’єкт на перехресті вулиць Грушевського та Криничної, що в Коломиї.

Також при цьому водій відмовився від проходження медичного огляду на стан алкогольного сп’яніння.

Справи про адміністративні правопорушення знаходились на розгляді в судді Бирич Н. В.

Суд визнав винним чоловіка у вчиненні адміністративних правопорушень, передбачених ст. 124, ч.1 ст. 130 КУпАП та відповідно до ст. 36 КУпАП остаточно призначив адміністративне стягнення - у виді штрафу в розмірі двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 3400 гривень та стягнув в користь держави судовий збір в розмірі 275 гривень 60 копійок.

На даний час постанова суду законної сили не набрала, оскільки Богдан Лейб'юк подав апеляційну скаргу до Апеляційного суду Івано-Франківської області.