ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Суд в Італії виправдав нацгвардійця Віталія Марківа


3-го листопада Апеляційний суд Мілану повністю виправдав нацгвардійця Віталія Марківа.

 

Про це повідомляють на сторінці МВС України.

 

 Віталій Марків заявив, що його виправдувальний вирок - це перемога над кремлівською пропагандою.

 

«Це надзвичайна подія. Ми показали, що правда є. Моїм засудженням було показано, що кремлівській пропаганді немає меж, але справедливість існує. Ця перемога у суді – це пам'ять про всіх загиблих захисників України», - сказав Віталій Марків.

 

Також український солдат додав, що перш за все він одягне форму Національної гвардії:«Я військовослужбовець, для мене гідність та дисципліна має величезне значення. Я брав приклад з генерала Кульчицького. Мені випала величезна честь бути з ним знайомим, це генерал з серцем солдата, справжній патріот. Коли ми завершували підготовку, весною 2014 року, вона не була надто серйозною, проте у нас був бойовий дух та патріотизм. Ми змогли передати його своїм побратимам. І сьогодні ми знов довели, що можемо протистояти одній з найсильніших армій світу», - додав Віталій Марків.

 

Нагадаємо, у червні 2017 року в Італії затримали старшого сержанта Нацгвардії Віталія Марківа за підозрою у причетності до загибелі італійського фоторепортера  Андреа Рокеллі у Слов'янську у травні 2014 року. Суд в Італії  визнав Марківа винним і засудив до 24 років ув'язнення.

 

Перші хвилини на свободі після трьох років незаконного і несправедливого ув'язнення.
Подяка Віталія Марківа громаді українців в Італії за підтримку під час судових процесів (відео з сторінки Сьогодні, 4 листопада, на аеродромі Нацгвардії в Києві відбудеться зустріч Віталія Марківа на рідній землі. 

  Підписуйтесь на нас у FacebookТelegram та Instagram, щоб отримувати перевірені й оперативні новини.