ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

Спортсменів з Франківщини урочисто провели на Паралімпіаду в Ріо. ФОТО

27 серпня, у Києві на Майдані Незалежності Паралімпійську збірну України урочисто провели на XV літні Паралімпійські ігри в Ріо-де-Жанейро. У складі збірної – троє спортсменів з Франківщини.

Цього року на Паралімпіаді Україну представлять 172 спортсмени з України – найбільша в історії українського паралімпійського спорту національна паралімпійська збірна команда України.
Василь Петрунів

Василь Петрунів
Від Франківщини у Ріо виступить легкоатлет Павло Волуйкевич з Франківська, у стрільбі з лука – Ірина Волинець зі Снятина та у настільному тенісі – Василь Петрунів з Тисмениці. Разом з нашими паралімпійцями до Ріо поїхав і тренер Василя Петруніва – Василь Кушнір.


Зазначимо, що Василь Петрунів і його партнер Олександ Єзик з Харкова – перші в історії українського настільного тенісу спортсмени-візочники, які вибороли ліцензію на участь в Паралімпіаді.

ХV літні Паралімпійські ігри відбудуться в Ріо-де-Жанейро з 7 вересня по 18 вересня.

Спортсмени змагатимуться у 15 видах спорту: у веслуванні академічному, волейболі сидячи, дзюдо, легкій атлетиці, настільному тенісі, пауерліфтінгу, плаванні, стрільбі кульовій, стрільбі з лука, фехтуванні на візках, футболі серед спортсменів з наслідками дитячого церебрального паралічу, велоспорті, параканое, голболі та паратриатлоні.