ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Село на Косівщині втретє ініціювало створення об’єднаної громади

Селище Кути Косівського району днями втретє ініціювало процес створення об’єднаної територіальної громади з відповідним рішенням та запрошенням для шести сусідніх сільських рад.

Перші громадські обговорення пропозиції відбулись у селі Старі Кути. Про це повідомили в Івано-Франківському центрі розвитку місцевого самоврядування, створеному за підтримки Програми "U-LEAD з Європою".

Цього разу ініціювали утворення Кутської ОТГ в форматі семи учасників – селище Кути (як адміністративний центр громади), а також села Старі Кути, Малий Рожен, Великий Рожен, Слобідка, Тюдів і Розтоки.

Громадські обговорення пропозиції про об’єднання у селі Старі Кути відбувались у двох локаціях і зібрали понад 100 учасників разом з мешканцями присілку.

Думки учасників громадських слухань дещо розділилися. Проте за загальним результатом громадських обговорень щодо створення Кутської ОТГ переважна більшість учасників таки підтримала ініціативу щодо створення ОТГ.

"Наступним кроком буде сесія та рішення Кутської селищної ради щодо створення громади. Сподіваємось, воно буде позитивним і відкриє шлях до наступних, регламентованих законом процедур створення ОТГ. Далі такі ж самі громадські обговорення заплановані в інших п’яти сільських радах", – зазначає директор Івано-Франківського ЦРМС Руслан Панасюк.

Нагадаємо: Відео. У дискусійному клубі "Дзеркала" сперечалися про створення ОТГ