ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

САД зобов’язала підрядні організації – ДП "Івано-Франківський облавтодор" та ТОВ "ПБС" – сформувати ремонтні бригади, організувати щоденну роботу

Аварійний ремонт автодоріг державного значення Івано-Франківщини розпочали з автотрас Н-09 та Н-10. Дорожники працюють без вихідних.
На виконання доручення Державного агентства автомобільних доріг України, визначено обсяги наявних пошкоджень та руйнувань покриття на дорогах національного значення та складено графіки виконання робіт. Про це повідомляє Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області.
Аварійна ямковість на згадуваних дорогах складає 4360 м кв. Суцільні руйнування – на 65 700 м кв.
Аварійний ямковий ремонт розпочали на автомобільній дорозі національного значення Н-09 Мукачеве – Львів холодним асфальтобетоном.
Суцільні руйнування будуть ремонтувати пізніше гарячим асфальтобетоном із настанням достатньої для цієї технології температури повітря, інформує САД.
Для організації робіт, перевірки ходу виконання аварійного ремонту за кожною автомобільною дорогою закріплено заступників начальника Служби автодоріг у Івано-Франківській області.
Якість ремонтних робіт перебуває під контролем Лабораторії з контролю якості виробництва та Відділу якості технічного контролю і нових технологій Служби автомобільних доріг у Івано-Франківській області.