ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Рада збільшила штрафи водіям за безпідставну відмову пільговикам у безоплатному проїзді

Верховна Рада України внесла зміни до законопроєкту №0893 “Про внесення змін до статті 133-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за безпідставну відмову в пільговому перевезенні окремих категорій громадян.

Про це повідомляє РБК-Україна.

За документ проголосували 303 парламентарі.

Зазначається, що зміни введені для того, аби штраф, який накладається на перевізників за відмову в безкоштовному проїзді учасникам бойових дій, ветеранам, був збільшений.

Наразі адміністративний штраф за безпідставну відмову від передбаченого законом пільгового перевезення громадян становить 8 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а саме 136 гривень.

Згідно зі змінами до статті 1331 Кодексу України про адміністративні правопорушення, за безпідставну відмову у безоплатному проїзді для осіб пільгових категорій передбачається накладення штрафу на водіїв транспортних засобів, громадян – суб’єктів підприємницької діяльності у розмірі 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян – 850 гривень. При цьому в першому читанні закон передбачав штраф у розмірі 150 таких мінімумів.