ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

П'ята ювілейна акція БФ "Покуття" на Миколая: волонтери розвезли подарунки на Коломийщині. ФОТО

Сьогодні - другий день акції, яку БФ «Покуття» проводить п'ятий рік поспіль. 

Фонд відзначає свято Миколая з 2015 року.  Цьогоріч подарунки отримують соціально незахищені верстви населення Городенківщини та Коломийщини.

На передодні свята волонтери завітали до геріатричних пансіонатів, Гвіздецької та Печеніжинської шкіл-інтернатів.

Окрім того подарунки отримали діти з коломийських малозабезпечених сімей, діти-сироти та позбавлені батьківського піклування, діти, які проживають у складних життєвих обставинах, внутрішньо-переміщені та чиї батьки загинули на війні на сході України.

Зібрати дітей в Музеї історії міста  зголосилась служба у справах дітей Коломийської міської ради.

«П’ятий рік благодійний фонд «Покуття» з ініціативи народного депутата України Андрія Іванчука вітає дітей зі святами, - каже голова правління фонду Уляна Мандрусяк. – Це - дуже чутлива категорія родин і ці діти потребують особливої уваги. Їх фонд ніколи не оминає та завжди допомагає».

Подарунки також отримали діти з сиротинця святого Миколая, Коломийського інтернату, а також за зверненням релігійних громад маленькі парафіяни УПЦ та УГКЦ міста.

«Ми трохи більше року співпрацюємо з благодійним фондом «Покуття», - розповідає настоятель церкви Благовіщення Андрій Танасійчук. – За цей час ми багато чому один в одного навчилися. Я вдячний за цю співпрацю всій команді фонду та Андрієві Іванчуку, який завжди відгукується на наші прохання».

«Наша єпархія звернулася до благодійного фонду «Покуття» з проханням профінансувати подарунки, котрі на службі ми роздамо діткам, - розповів секретар Єпархіального управління УПЦ протоієрей Юрій Бровчук. - Відколи створений фонд, ми співпрацюємо та жодного разу не отримали відмову. Це – надзвичайно велика справа».

Традиційно на Різдвяно-новорічні свята фонд привітав дітей загиблих учасників у зоні АТО, подарувавши грошові сертифікати.

Від імені засновника фонду "Покуття" Андрія Іванчука та від себе особисто Уляна Мандрусяк привітала коломиян зі святами. 

Юлія МАРЦІНОВСЬКА

Нагадаємо, вчора дарунки від фонду "Покуття" отримали підопічні коломийського "Крокусу", а також пільгові категорії дітей з Городенківщини.

До теми: ВІДЕО. Дітей Городенківщини привітали зі святом Миколая